partneři

Strom splněných přání pořádá obecně prospěšná společnost DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. Jedná se o velmi administrativně, časově i finančně náročný projekt a bez podpory partnerů bychom nebyli schopní ho v takovém rozsahu nabízet. „Strom splněných přání“ pořádáme ve spolupráci se společností Se srdcem s.r.o., jejíž jednatelka Petra Kubíková se do projektu osobně významně zapojuje již od jeho počátku. Její podíl na chodu projektu rok od roku stoupá. Od roku 2019 se do Kroměříže přesunula většina administrativy i operativy s projektem spojené.

Hlavním partnerem projektu je již od roku 2016 Burza cenných papírů Praha a.s., která nám pomáhá pokrýt finanční náklady s projektem spojené, které nelze pokrýt z provozního rozpočtu naší organizace. Díky této podpoře  můžeme využít pomoci brigádníků, kteří pomáhají přání dětí vkládat do systému, objednávají přání v e-shopech, naskladní, třídí a kontrolují dárky, koordinují dobrovolníky při jejich balení, a to vše ve spolupráci s námi a společností Se srdcem.

Po dobu konání projektu je nutné pronajmout si „silnější" server, na provoz webové stránky projektu s ohledem na předpokládanou vyšší návštěvnost např. po odvysílání televizní reportáže. S projektem každoročně souvisí i grafická úprava materiálů, technické práce na serveru, v administračním systému a na webových stránkách projektu a další náklady.

Balící papír a dárkové tašky nám v potřebném množství každoročně poskytuje společnost ALBI Česká republika a.s., Dopisy Ježíškovi, letáky a většinu propagačních materiálů s projektem spojených nám bezúplatně tiskne společnost BB PARTNER s.r.o.

Aby se o projektu dozvědělo co nejvíce lidí, kteří se mohou zapojit, musíme o projektu veřejnost informovat, což činíme prostřednictvím mediálních partnerů projektu. Loga společností, se kterými v aktuálním ročníku spolupracujeme, prezentujeme stejně jako loga partnerů na hlavní webové stránce projektu.


Přání dětí náhodně vybraná

NEMŮŽETE SE ROZHODNOUT JAKÉ PŘÁNÍ SPLNIT?

Lze poslat i tzv. neadresné příspěvky, jež použijeme na úhradu nesplněných přání.
Díky nim se nám v minulých letech podařilo splnit všechna vánoční přání dětí!
Platbu můžete poukázat na účet projektu č. 6072121028/5500 pod v.s. 9999 nebo prostřednictvím platební karty přes
zabezpečený terminál České spořitelny.

Přispět

Partneři projektu

SeSrdcem.cz
Arkády Pankrác Albi BBPartner
Rádio DAB Praha IMPULS RADIO railreklam

JCDecaux Rengl JAPAPROGRES