o DDŠ

DEJME DĚTEM ŠANCI pomáhá již od roku 2011 dětem a mladým lidem vyrůstajícím v dětských domovech na území celé České republiky. Naše pomoc je zaměřena zejména na dospívající děti a mladé dospělé, kterým pomáháme s přípravou na opuštění dětského domova a v prvních chvílích jejich samostatného života. Hledáme pro děti podporovatele, kteří jim spoří peníze pro lehčí start do života, plníme jim tzv. opodstatněná přání, jež mají nějakou spojitost se vzděláváním, se smysluplným trávením volného času či s nápravou zdravotního hendikepu, který nehradí zdravotní pojišťovna. Umožňujeme dětem navázat osobní kontakt s jednotlivci či rodinami formou hostitelské péče. Podporujeme dospívající při studiu po dokončení základního vzdělání, pomáháme jim s hledáním zaměstnání a ubytování po opuštění dětského domova a poskytujeme jim startovací balíčky se základním vybavením domácnosti při vstupu do samostatného života.

Financování naší organizace je založeno na podpoře fyzických osob a firemních dárců. Nečerpáme státní dotace ani peníze z ESF. Nechceme naše projekty připravené ve spolupráci s odborníky přizpůsobovat aktuálním grantovým výzvám, ani být poplatní jednotlivým ministerstvům, která tyto finanční prostředky rozdělují.

Na naši činnost si částečně vyděláváme samofinancováním, zejména prodejem reklamních předmětů (v předvánočním čase zejména adventních kalendářů a novoročenek) a pořádáním různých akcí jejichž prostřednictvím se o nás rovněž mají lidé možnost dozvědět.

Kompletní informace o naší činnosti a našich aktivitách naleznete na www.dejmedetemsanci.cz.

 


Přání dětí náhodně vybraná

NEMŮŽETE SE ROZHODNOUT JAKÉ PŘÁNÍ SPLNIT?

Lze poslat i tzv. neadresné příspěvky, jež použijeme na úhradu nesplněných přání.
Díky nim se nám v minulých letech podařilo splnit všechna vánoční přání dětí!
Platbu můžete poukázat na účet projektu č. 6072121028/5500 pod v.s. 9999 nebo prostřednictvím platební karty přes
zabezpečený terminál České spořitelny.

Přispět

Partneři projektu

SeSrdcem.cz
Arkády Pankrác Albi BBPartner
Rádio DAB Praha IMPULS RADIO railreklam

JCDecaux Rengl JAPAPROGRES